Obedience/Zawody

Z Dogsportpedia - Wiki sportów kynologicznych
Skocz do: nawigacja, szukaj


2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010

2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

2018

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Zawody obedience Warszawa 2018 - drugie
Zawody obedience Warszawa 2018
RAUKI Obedience Winter Cup 2018 (2)
RAUKI Obedience Winter Cup 2018

2017

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Szczecin

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski BC

Mistrzostwa Polski obedience 2017 2017-09-23/24

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski
Klubbelga h25px.png Mistrzostwa Polski OB
Fci h25px.png Kwalifikacje na MŚ 2018

3 Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Michał Santorski
AKILine Falko
Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
Agnieszka Filar
Big Fata Morgana
1 Leszek Wrotnowski
Axa z Krywlan
Agata Klecka
Aris v Common Rook
Magdalena Mierzwińska
Alex Scania
0 Joanna Tuczyńska
Urbi Extra Temperament
Maciej Soszyński
Nala Chikita La Lu Riqueza
Elżbieta Urbańska
Wiola Double Vision
Sopot 2017-08-05

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
Małgorzata Bartoszewska-Kujawa
Tending Nimbus
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
2 Magdalena Stodułko
Toro
Ewa Kiryk
The Great Pojke Mango Blossom
Kamila Łopatka
Aida Pablo Max
1 Anna Sękowska-Mrugała
Que Sera Sera
Dominika Stępień
Mi Sombra's Hard Rock
Anna Syrowiec
Folk Baritus
0 Marta Noetzel
Viga
Wrocław 2017-04-01/02

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
2 Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Agnieszka Mogilnicka
Never Never Land J'Django
Michał Santorski
AKILine N'Falko
1 Małgorzata Prażanowska
Nextgeneration Peakperformance Dancing With Fire
Dorota Trzybińska
Fresco Windream
Magdalena Chmielewska
Buka Twelve Moons
0 Helena Woźniak
Diva
Jagoda Matejczuk
EvViva La Vita Primrose Everdeen
Magdalena Mazur
Koda Swimming Like a Seal High Above The Sky
Warszawa (4) 2017-03-12

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
Elżbieta Kowalska
Shakti Se FF'Roy Masaru
Agnieszka Filar
Big Fata Morgana
1 Magdalena Mierzwińska
Celina Reunion
Monika Kozłowska
High Tenstion Fantastic Devi
Natalia Ciemińska
Furia
Warszawa (3) 2017-03-11

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Elżbieta Kowalska
Shakti Se FF'Roy Masaru
Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
Małgorzata Jędrzejczak
Ir'Hyana Des Fauves De Malines
1 Leszek Wrotnowski
Axa z Krywlan
Monika Kozłowska
High Tenstion Fantastic Devi
Dorota Trzybińska
Fresco Windream
0 Dominika Howeryng
Fama Nona BaFra
Katarzyna Ćwik
Kurt
Ewa Szczepańska
Euforia
Opole 2017-03-04 Mistrzostwa Opola 2 Iwona Utrata
Logan Insita Ingenio
Beata Krzyszycha
Zorka
Natalia Strzesak
Cane Shaggy Sun
1 Oliwia Osman
Legendary Stardust Grimm
Maria Matus
Ingra Isztar
Natalia Maros
Dhoro
0 Ewa Janas
Oliwka Adekatos Poland
Kamila Poźniak
Avis Neverending Dream Per-Bene
Justyna Drużkowska
Lesto Agis From The Land of Mildness
Warszawa (2) 2017-02-05

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Michał Santorski
AKILine N'Falko
Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
1 Anna Łuczak
Walhala Sodalis
Iwona Utrata
Logan Insita Ingenio
Dorota Trzybińska
Fresco Windream
Warszawa 2017-02-04

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
2 Małgorzata Jędrzejczak
Ir'Hyana Des Fauves De Malines
Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Elżbieta Kowalska
Shakti Se FF'Roy Masaru
1 Joanna Jankowska
Roik The Starsailor
Małgorzata Jędrzejczak
Merci Windream
Ewa Kiryk
The Great Pojke Mango Blossom
Rauki obedience Winter Cup 2017 (2) 2017-01-15

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Agnieszka Filar
Big Fata Morgana
Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
Elżbieta Kowalska
Shakti Se FF'Roy Masaru
Rauki obedience Winter Cup 2017 (1) 2017-01-14

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
1 Ewa Kiryk
The Great Pojke Mango Blossom
Agnieszka Mogielnicka
J'Django Never Never Land
Małgorzata Prażanowska
Nextgeneration Peakperformance Dancing With Fire

2016

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Warszawa (6) 2016-11-05/06

Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Agnieszka Filar
Big Fata Morgana
Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Michał Santorski
AKILine N'Falko
1 Elżbieta Urbańska
Vip Double Vision
Monika Kowalska
Janya
Paulina Brodowska
Kia
0 Magdalena Żelazowska
Electra
Katarzyna Rój
Lea
Anna Mrugała
Que Sera Sera
Warszawa (5) 2016-10-15/16

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Klubbelga h25px.png Mistrzostwa Polski owczarków belgijskich

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
2 Olga Kasperek
Tinkerbell Ze Stanicy Czarnoksiężnika
Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
Alicja Boruczkowska
Never Never Land I'High Five
1 Kamila Łopatka
Aida Pablo Max
Elżbieta Urbańska
Vip Double Vision
Anna Gmitrzak
Li
0
Wrocław (2) 2016-10-08/09

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski retrieverów

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
2 Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
Anna Butryn
Myriad Slick As A Whistle
Hanna Krzywobłocka
Fiesta Ruda Ferajna
1 Natalia Strzesak
Cane Shaggy Sun
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Follow Me
Katarzyna Marek
Alek
0 Natalia Taźbirek
Act of Grace Zip Zap
Olga Kwiecień
Barbarian Fighter Extreme Braveheart
Justyna Drużkowska
Lesto Agis from the Land of Mildness
Łódź (3)
Łódź (2)
Sopot 2016-08-20

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
Olga Kasperek
Tinkerbell Ze Stanicy Czarnoksiężnika
1 Kamila Łopatka
Aida Pablo Max
Natalia Ciemińska
Furia
Agnieszka Hajzer
R'Combo Forest Land Chilabo
0 Marta Jurzyńska
Erika vom Erickson
Dominika Stępień
Mi Sombra's Hard Rock
Paulina Kuźmińska
COUNT ON ME Bugari
Poznań 2016-08-06

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Elżbieta Kowalska
Sweet Nest Careless Whisper
2 Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Alicja Boruczkowska
Never Never Land I'High Five
Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
1 Elżbieta Kowalska
Shakti Se FF'Roy Masaru
Iwona Utrata
Logan Insita Ingenio
Małgorzata Jędrzejczak
Ir'Hyana Des Fauves De Malines
0 Katarzyna Kokocińska
Heksa
Ewelina Kupczałojć
The Great Songo Mango Blossom
Maja Ołowska
Follow Me Windream
Gdynia 2016-06-19 2
1
0
Łódź (3) 2016-06-18 0
Wrocław 2016-06-04/05

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Mistrzostwa Dolnego Śląska owczarków francuskich

3 Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
Ola Kołubkowska
Q Celtic Revange Is Sweet
Kamila Piątek
Limon
2 Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
Anna Zioberska
Amazing Lady Złota Elita
Beata Krzyszycha
Zorka
1 Łukasz Seiffert
Jinnie of Royal Firefox
Klaudia Szymańska
Nasty Alchera
Agieszka Filar
Big Fata Morgana Tołdi
0 Aleks Borysericz
Brega
Anna Dubiec
Bakar Boy Błękitny Kanion
Romana Karpeta
Skipper Ashqueen
Będzin 2016-05-28 0
Łódź (2) 2016-05-15 0
Łódź 2016-05-14 1
0
Warszawa (4) 2016-04-10

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Aleksandra Kłobukowska
Revange Is Sweet Q Celtic
2 Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
Patrycja Sztukarewska
Dream of Corleti
Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
1 Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
Jagna Nowotarska
Kawka z Uroczyska
0 Magdalena Mierzwińska
Celina Reunion
Natalia Ciemińska
Furia
Karol Marszycki
Lana
Warszawa (3) 2016-04-09

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Kamila Burek
Aurynn Doc Bar Domikar
2 Patrycja Sztukarewska
Dream of Corleti
Eżbieta Lucjanek
Joko Sortis
Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
1 Michał Santorski
AKILine N'Falko
Alicja Boruczkowska
Never Never Land I'High Five
Marzenna Koziorowska
Balan Killing Machine
0 Magdalena Mierzwińska
Celina Reunion
Żaklina Michalczuk
Withoutlimits Jamiro
Katarzyna Rój-Marszycka
Lea
Lublin 2016-03-12/13

Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
Patrycja Sztukarewska
Drean Of Corleti
Elżbieta Łucjanek
Joko Sortis
1 Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
Alicja Boruczkowska
Never Never Land I'High Five
Jagna Nowotarska
Kawka Z Uroczyska
0 Natalia Strzesak
Cane Shaggy Sun
Katarzyna Rój-Marszycka
Lea
Adriana Jaworska
Sonia
Warszawa 2 2016-03-06

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
2 Agnieszka Kierzenkowska
Lets Go Whisky from Mike's Place
Jozef Olearčin
Kris Canislog
1 Michał Santorski
AKILine N'Falko
Olga Kasperek
Tinkerbell Ze Stanicy Czarnoksiężnika
Małgorzata Kłobukowska
Joy's Liv Alchera
Warszawa 2016-03-05

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Agnieszka Kierzenkowska
Lets Go Whisky from Mike's Place
Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
1 Olga Kasperek
Tinkerbell Ze Stanicy Czarnoksiężnika
Małgorzata Jędrzejczak
Ir'Hyana Des Fauves De Malines
Marzena Koziorowska
Balan Killing Machine
0 Magdalena Łęczycka
Wei Unlimited
Alicja Boruczkowska
Never Never Land I'High Five
Hanna Puszczewicz
Kazan Baca z Banciarni (FCI)

2015

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Gamratka 2015-12-13

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
Iwona Dawidowicz
Lula Red Team Tempo
2 Elżbieta Kowalska
Careless Whispper Jack Sweet Nest
Aleksandra Brzozowska
Face The True Viva La Tia
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
1 Agnieszka Filar
Big Fata Morgana
Magdalena Rogulska
Evan Marshall Dogs
Agata Seruga
Emi Deabei
0 Anna Gmitrzak
Li Shepter
Joanna Stefańska
SMART WITCH Ashqueen
Anna Dubiec
Bakar Boy Błękitny Kanion
Zielona Góra 2015-11-28

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Natalia Sakowska
Griger Cookie BC Vangeldis
Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
1 Ewa Kiryk
WONDERWAL Border Song
Aleksandra Adamska
BASTA Wena Istnienia
Małgorzata Jędrzejczak
IR'HYANA Des Fauves De Malines
0 Michalina Muzalewska
Saussurea Marshmallow Creme Grandys
Emilia Sadurska
Windream Butterfly Effect
Dorota Trzybińska
Fresco Windream
Mistrzostwa Polski 2015 2015-10-17/18

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
2 Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Anna Gmitrzak
KOPIKO CREDO Shepter
Monika Krella
CHICA Golden Jasmine
1 Patrycja Sztukarewska
Dream Of Corleti
Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
Ewa Kiryk
Wonderwall Border Song
0 Kamila Łopatka
AIDA Pablo Max
Agnieszka Hajzer
R'COMBO Forest Land Chilabo
Małgorzata Jędrzejczak
FOLLOW ME Windream
Wrocław 2015-10-10

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ 2016

3 Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
2 Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
Kamila Piątek
LIMON
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
1 Aleksandra Adamska
Basta Wena Istnienia
Łukasz Seiffert
Jinnie of Royal Firefox
Tomasz Magdziak
Inez Sen Wiktorii
0 Weronika Sadlik
Cirilla Casariae'hov
Julia Warzecha
Bright Side of Life Tan Energizer
Milena Przedwojewska
Fiona Marshall Dogs FCI
Rzeszów 2 2015-09-12/13

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Mistrzostwa Polski obedience border collie
Klubbelga h25px.png Mistrzostwa Polski obedience owczarków belgijskich

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
2 Natalia Sakowska
Ginger Cookie BC Vangeldis
Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
Monika Krella
Chica Golden Jasmine
1 Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Łukasz Seiffert
Asta Maligold
Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
0 Łukasz Seiffert
Jinnie of Roya Firefox
Agata Myga
Irish connemara red radimus
Andrea Sawicka
Black Zone's Rogue
Warszawa 2 2015-09-06

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
2 Joanna Pietrzyk
Run Right Through Myriad
Iwona Dawidowicz
Lula Red Team Tempo
Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
1 Patrycja Sztukarewska
Dream Of Corleti
Natalia Pilipczuk
Smart As a Whip Myriad
Michał Santorski
N'Falko
0 Dorota Jaskulska
Myriad Right Click & Save
Monika Kowalska
Jana
Aneta Łopatka
Aida Pablo Max
Sopot 2015-08-22

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Joanna Hewelt
Tending Tough
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Aleksandra Kłobukowska
Revenge is Sweet Q Celtic
Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmarks
Monika Krella
Chicia Golden Jasmine
1 Jagna Nowotarska
Kawka Z uroczyska
Justyna Stefaniak
Jam Never Never Land
Jagoda Wejchan
Never Never Land F'Falcon
0 Małgorzata Schiller
Bounty Energizer
Paulina Brodowska
What Is Love Border Song
Martyna Grabowska
Captain Jack Sparrow Triple Trouble
Warszawa 2015-07-05

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna z Mokrą Głową True Story
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Aleksandra Kłobukowska
Revange Is Sweet Q 'Celtic
Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
1 Justyna Stefaniak
Jam Never Never Land V'
Elżbieta Kowalska
Careless Whispper Sweet Nest (FCI)
Patrycja Sztukarewska
Dream of Corleti
0 Michał Santorski
AKILine N'Falko
Katarzyna Michalska
Iva Bin-Ard
Agata Seruga
Emi Deabei
Rzeszów 2015-06-06/07

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Natalia Sakowska
Ginger Cookie BC Vangeldis
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
1 Monika Kowalska
Fruzia
Mourine Mbazuigwe
Whisky
Elżbieta Kowalsk
Sweet Nest (FCI) Careless Whisperer - Jack
0 Katarzyna Michalska
Iwa Bin-Ard
Agnieszka Filar
Big Fata Morgana Tołdi
Magdalena Rogulska
Evan
Wałbrzych/Świebodzice 2 2015-03-15

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
2 Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna z mokrą głową Grace
Kamila Piątek
Limon
Agnieszka Kierzenkowska
Let's Go Whisky from Mike's Place
1 Beata Krzyszycha
Zorka
Ewa Kiryk
Wonderwall border song
Izabela Surynt
Cobra Znak Wielkiego Kanału
0 Joanna Korbal
Magically Fast Girl From True Story
Jagna Nowotarska
Kawka z Uroczyska
Justyna Wisełka
Shilla
Wałbrzych/Świebodzice 2015-03-14

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Joanna Hewelt
Tending Tough
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
2 Marta Wieczorek
Grace Rozbrykana Panna z mokra głową
Ivana Simunkova
Daisa
Kamila Piątek
Limon
1 Beata Krzyszycha
Zorka
Ewa Kiryk
Wonderwall border song
Oliwia Osman
Birka
0 Justyna Wisełka
Shilla
Alicja Boruczkowska
Alderaan Brave Heart
Ivana Simunkova
Kalidoscope Atomic Love
Kraków 2 2015-01-25

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
2 Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Joanna Hewelt
Tending Tough
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
1 Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Aleksandra Kłobukowska
Revange Is Sweet Q Celtic
Beata Krzyszycha
Zorka
0 Marika Kotulicowa
Jimmy Black Eye Aibara
Iwona Feliksiewicz-Gibała
Bazyl brak rodowodu
Alan Sadlik
Heca
Kraków

Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
2 Joanna Hewelt
Tending Tough
Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
1 Joanna Pawlik
Desperado Boy Nebesky Sen
Anna Butryn
Slick As A Whistle Myriad
Aleksandra Kłobukowska
Revange Is Sweet Q Celtic
0 Emmy Chrapla
Dusza z Leśnej Mgły
Michelle Kung
Goldie Srdcove Eso
Justyna Wisełka
Shilla

2014

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Sopot 2014-08-23/24

Zkwp h25px.png Puchar Polski
Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ

3 Tomek Jakubowski
Lola
Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
2 Monika Krella
Easter Blue Sky
Joanna Siwak
Rico
Jagoda Piec
Stefan Vrau Wartownik Wiatru
1 Tomek Jakubowski
Boogie Mac Elkeeava
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
Anna Łuczak
Walaha Sodali
Siemanowice 2014-07-26 2 Tomasz Jakubowski
Lola
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
1 Tomasz Jakubowski
Boogie Mac Elkeeava
Tomasz Popiół
Elza Z Afrykańskiego Buszu
Marta Lorentz
Volzhskiy Talizman Egor
0 Anna Butryn
Myriad Slick As A Whistle
Maria Matus
Irga Isztar
Magdalena Słomion
Daemon Von Der Leibgarde
Gdynia (2) 2014.06.21/22 3 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Anne Jansson
Skogsvallarens Olle
2 Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głową True Story
Jagoda Piec
Vrau Wartownik Wiatru
Joanna Hewelt
Tending Tough
1 Małgorzata Prażanowska
Shaggy Toller’S Wild Scirocco
Anna Nejman
Alba Maxima Von Saerdna
Anna Łuczak
Walhala Sodalis
0 (sb) Barbara Kaczmarczyk
Ashka Valkar
Mirka Kulawiak
Lhoki Donum Cordis
Anita Pogletka-Kummer
Avalanche Fide Canem
0 (ndz) Barbara Kaczmarczyk
Ashka Valkar
Magda Kądziela
Jetta The Dream Of Speed True Story
Mirka Kulawiak
Lhoki Donum Cordis
Kraków 2014-06-14/15 3 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
2 Kamila Burek
Aurynn Doc Bar
1 Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Magdalena Śliwerska
Forest Land Chilabo R’Tigra
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
0 Natalia Pilipczuk
Myriad Smart As A Whip
Barbara Szoblik Cieśla
Axel Marshall Dogs
Anna Butryn
Myriad Slick As A Whistle
Więckowice 2014-06-14 3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Monika Przymusińska
Miuoshi Donum Cordis
2 Kamila Piątek
Limon
Małgorzata Bartoszewska
Tending Nimbus
Natalia Sakowska
Ginger Cookie Bc Vangeldis
1 Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Klaudia Pudlarz
Dance With Me Dajavera
Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
0 Beata Przystawska
Costa vom Haus Seiffert
Anna Zioberska
Amazing Lady Złota Elita
Maria Zięba
Zazula Leccinum
Warszawa 2015-05-24/25 3 Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
2 Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głową True Story
Tomek Jakubowski
Lola
Jagoda Piec
Vrau Wartownik Wiatru
1 Magdalena Śliwerska
R’Tigra Forest Land Chilabo
Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
Joanna Hewelt
Tending Tough
0 Anna Łuczak
Walhala Sodalis
Justyna Stefaniak
Never Never Land V’Jam
Tomek Jakubowski
Boogie Mac Elkeeava
Wrocław 2014-05-17 3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
2 Kamila Piątek
Limon
Julia Słonina
Elsa The Lioness Very Merry
Anna Zioberska
Binga Aeivena
1 Małgorzata Prażanowska
Wild Scirocco Shaggy
Natalia Maros
Dhoro
Marta Kamińska
Better Behave Diandra
0 Łukasz Seiffert
Asta Maligold
Aga Wrzesińska
Audi Aluzja
Magdalena Pokrzywa
Magdzilla Obrowska Tradycja
Gdynia 2014-04-13 3 Hanna Dobrzyńska
Atika Wyspa Hovawartów
1 Anna Nejman
Alba Maxima Von Saerdna
Jagoda Piec
Vrau Wartownik Wiatru
Anna Orłowska
Cento Virgo Vestalis
Rzeszów 2014-04-12 3 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Klaudia Szymańska
Tanmark’S Cappuchino Ice Cream
Kamila Buryn
Megi
Agata Klecka
Jumanji Terwipon Extraversion
1 Joanna Hewelt
Tending Tough
Magdalena Śliwerska
R’Tigra Forest Land Chilabo
Oliwia Osman
Birka
0 Monika Kowalska
Fruzia
Kamila Szewczuk
Zirka
Marta Lorentz
Volzhskiy Talisman Egor
Korytów 2015-04-05 3 Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
2 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Iwona Dawidowicz
Lula Red Team Tempo
Klaudia Szymańska
Cappucino Ice Cream Tenmarks
1 Tomasz Jakubowski
Lola
Jagoda Piec
Vrau Wartownik Wiatru
Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głową True Story
0 Katarzyna Waniek
Logan
Daria Kieruzel
Chivas
Elżbieta Kwiatkowska
Edith Piaf Very-Merry
Szczecin 2014-03-29 3 Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
1 Joanna Hewelt
Tending Tough
Małgorzata Osłowska
Kenzo Wilczy Klan
Małgorzata Prażanowska
Wild Scirocco Shaggy Tolleris
Świebodzice 2014-03-08/09 3 Ladislava Richterova
Cat Ballow Hardy Horde
Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Monika Przymusinska
Miyoshi Donum Cordis
2 Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmarks
Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Julia Słonina
Elsa The Lioness Very Merry
1 Kamila Burek
Aurynn Doc Bar Domikar
Lucia Stemmerova
Anima Free To Run
Marta Kamiska
Better Behave Diandra
0 Beata Krzyszycha
Zorka
Katarzyna Marek
Alek
Anna Żygadło
Kropka
Długa Kościelna 2014.03.02 3 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Agata Klecka
Jumanji Terwipon
Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Irena Jurkowska
Samba Princess Of The Sun Compendio
1 Tomasz Jakubowski
Lola
Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głową True Story
Magdalena Burska
Puma Dorplant
0 Tomasz Wlizło
Frambos Edgar
Anna Łuczak
Walhala Sodalis
Dorota Kawka
Sauron Dorplant
Drzonków 2014-03-01 3 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
2 Tomasz Sobór
Gladiator Van De Duvetorre
Ewa Kiryk
Haker Lamborgini Diabłów
Sebastian Karpeta
Lucyfire Donum Cordis
1 Dorota Rymarska
Kalle Van De Duvetorre
Patrycja Wiera
Bakaroro End Itubori Egyptian Power
0 Magda Kądziela
Jetta The Dream Of Speed True Story
Hanna Krzywobłocka
Fiesta Ruda Ferajna
Olga Wszędobył
Tinkerbell Ze Stanicy Czarnoksiężnika
Celinów 2014.02.14 3 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Joanna Hewelt
Impish Dobby Vom Bilstein
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
2 Iwona Dawidowicz
Lula Red Teamtempo
Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Alan Sadlik
Aki Line M’Never
1 Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głową True Story
Monika Krella
Chica Golden Jasmine
Magdalena Śliwerska
Tigra Forest Land Chilabo
0 Sylwia Szugzda
Hajda Killing Machine
Iwona Dawidowicz
Emenems Rattle&Hum
Tomek Jakubowski
Lola
Kalisz 2016-01-04/06 3 Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Varvara Bolshakova
Maeglin Extreme
Varvara Bolshakova
Contact Point Libra
2 Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmark’S
Magdalena Stodułko
Toro
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
1 Agnieszka Kierzenkowska
Lets Go Whisky From Mike´S Place
Tomek Popiół
Elza Z Afrykanskiego Buszu
Varvara Bolshakova
Maeglin Lutra
0 Katarzyna Marek
Alek
Izabela Czech
Amira Abla Błękitny Kanion
Izabela Surynt
Cobra Znad Wielkiego Kanału

2013

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Długa Kościelna (2) 2013-11-24 3 Aga Żabińska
Myszka
Dorota Kawka
Arsa Wolf Jar
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
2 Agata Klecka
Jumanji Terwipon Extraversion
Grzegorz Duda
Samba Princess Of The Sun Compendio
Elżbieta Lucjanek
Bella Black Sortis
1 Magdalena Burska
Puma Dorplant
Alicja Matejuk
Silver Topolino-Tim vom Riesktater
Kamila Kossakowska
Lintanorie Light'n Fire
0 Anna Gmitrzak
Kopiko Credo Shepter
Urszula Charytonik
Lintanorie Liquid Fire
Michał Gąsiorowski
Cross
Sopot 2013-10-12 3 Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Wiktoria Morawiec
Lothar Donum Cordis
2 Hanna Dobrzynska
Atika Wyspa Hovawartów
Magdalena Stodulko
Toro
Dorota Poklekowska
Yasmina Guapass
1 Krzysztof Szczypior
Bornas Kopu Vilkas
Anna Nejman
Alba Maxima Von Saerdna
Alicja Matejuk
Silver Topolino-Tim vom Rieskrater
0 Arkadiusz Matusiak
Amigo Yo Trzy Wiedźmy
Justyna Kowalska
Makowiec Duch Wrzosowisk
Anna Orlowska
Cento Virgo Vestalis
Rzeszów 2013-10-12 3 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
2 Joanna Siwak
AKILine M'Rico
Agata Klecka
Jumanji Terwipon Extraversion
Kamila Buryn
Megi
1 Joanna Pietrzyk
Myriad Run Right Throught
Natalia Barysevich
Netch
Leszek Czernecki
Daracha Zabełcze
0 Judyta Prokesz
Addison Of The Hellacious Acres
Oliwia Osman
Birka
Leszek Czernecki
Edana Zabełcze
Wabrzych 2013-10-05/06 3 Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Ladislava Richterova
Cat Ballow Hardy Horde
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
2 Monika Krella
Eater Blue Sky Narnia Baltica
Judyta Szyjewicz
L'peak Performance Never Never Land
Małgorzata Mordalska
Alderaan Glamour Girl
1 Joanna Pietrzyk
Run Right Through Myriad
Marta Kamińska
Better Behave Dianda
Marta Hreczycho
Nirvana La Companella
0 Monika Wojciechowska
Revenge Flying Warrior Forest Land Chilabo
Magdalena Burska
Puma Dorplant
Natalia Matłosz-Świeboda
AKILine M'Lomo
Gdynia (2) 2013-09-28 3 Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Wiktoria Morawiec
Lothar Donum Cordis
2 Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmark's
Ewa Kiryk
Haker Lamborghini Diablo
Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
1 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Anna Nejman
Alba Maxima Von Saerdna
Wioleta Laskowska
Seta Legendary Stardust
0 Arkadiusz Matusiak
Amigo Yo Trzy Wiedźmy
Łódź 2013-09-22 2 Tomasz Sobór
Gladiator Van De Duvetorre
A. Lucjanek
Hiacynta Sortis
1 Dorota Rymarska
Kalle Van De Duvetorre
A. Szymańska-Paszczuk
Le Petit Princesse Chantral
Elżbieta Lucjanek
Joko Sortis
0 Magdalena Burska
Puma Dorplant
A. Litawska
Rocky
D. Krysiak
Imperial Guru Red Pearl In Ginger
Mistrzostwa Polski 2013-09-14/15 Mistrzostwa Polski 3 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
2 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Anna Zioberska
Binga Aeiven
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
1 Natalia Sakowska
Ginger Cookie Bc Vangeldis
Marta Hreczycho
Nirvana La Componella
Agnieszka Sprada
Bijou Dans La Couronne Bella's Liberi
0 Jędrzej Kalinowski
Nasty Alchera
Iwona Adamska
Heidi Kabri
Szymon Sprada
Gabi
Koszalin 2013-07-20 3 Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
2 Magdalena Stodułko
Toro
1 Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
Luiza Garbarczyk-Gąsiorowska
Mildor To Cza-Cza
Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
0 Anna Garbacka-Wardecka
Fast'n Furious Viva La Tia
Karolina Szymańska
Buba
Wioleta Laskowska
Seta Legendary Stardust
Myślęcinek 2013-06-30 3 Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
Wiktoria Morawiec
Lothar Donum Cordis
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
2 Alan Sadlik
AKILine M'Never
Anna Gmitrzak
Raja
Andrzej Łucjanek
Hiacynta Sortis
1 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmark's
Kamila Buryn
Megi
0 Małgorzata Prażanowska
Shaggy Toller's Wild Scirocco
Kamila Kossakowska
Lintanorie Light'n Fire
Magdalena Czajkowska
Żuk
Gdynia 2013-06-22/23 3 Lukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
2 Grzegorz Duda
Samba Priness Of The Sun Compendio
Magdalena Gmitrzak
Right Start To A Day Myriad
Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
1 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Klaudia Szymańska
Cappuchino Ice Cream Tanmark's
Monika Krella
Chica Golden Jasmine
0 (sb) Aneta Ciupińska
Szelma Extreme Spitfire
Alicja Buzikiewicz
Eddik Majoruv Haj
Maria Unieżycka
Break
0 (ndz) Anna Marszycka
Saphira Animagus
Małgorzata Firlej
Don Vito Buenos Bandidos Fci
Melania Zaleska-Książek
[[Linda Legendary Stardust
Więckowice 2013-06-09 3 Aga Żabińska
Never Never Land Milky Way
Aleksandra Cisłak
El'donia Vera Alpen Angel
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
2 Marita Ajnbacher
Dikon
Alan Sadlik
AKILine M'Never
Anna Zioberska
Binga Aeivena
1 Magdalena Łęczycka
Andy Tarrawangas
Natalia Sakowska
Ginger Cookie Bc Vangeldis
Tomasz Sobór
Gladiator Van De Duvetorre
0 Kamila Buryn
AKILine M'Devi
Luiza Galbarczyk
Savage Melodia Szczurołapa
Romana Karpeta
Izzy Lady Srebrzysty Smrek
Wrocław 2013-05-11/12 3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
2 Beata Banaszak
Vinyl Viola Ko-To-Ra
Milena Dławichowska
Aksel
Beata Przystawska
Karioke Aklatan
1 Natalia Sakowska
Ginger Cookie Bc Vangeldis
Danuta Woźniak
Atisha Nellago
Anna Zioberska
Binga Aeivena
0 Łukasz Seiffert
Leksa Dobrzyków
Klaudia Szymańska
Tanmark's Cappuchino Ice Cream
Agnieszka Nalepa
Exenata Miracle Worker
Lubieszyn 2013-03-09 3 Aga Żabińska
Never Never Land Milky Way
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
2 Aga Żabińska
AKILine M'Sigma
Dorota Poklękowska
Yasmina Guapass
Magdalena Stodułko
Toro
1 Marta Górska
Lusion Meres Of Twilight
Alicja Matejuk
Silver Topolino-Tim vom Rieskrater
0 Lucyna Dissarz
Tosia Hovki Lusi
Marta Hreczycho
Nirvana La Componella
Krzysztof Szczypior
Bornas Kopu Vilkas
Długa Kościelna 2013-03-03 3 Jana Dąbrowska
Sawa Alchera – Sheesha
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
Joanna Pawlik
Moly
2 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Iwona Dawidowicz
Lula Red Team Tempo
Hanna Dobrzyńska
Atika Wyspa Hovaartów
1 Aga Żabińska
AKILine M'Sigma
Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna Z Mokrą Głwą True Story
Daria Porębiak
Nnl Truly Driven
0 Patrycja Kowalczyk
Madlene Wspaniała
Elżbieta Urbańska
Vip Double Vision – Speed
Joanna Pietrzyk
Myriad Run Right Trough
Świebodzice 2013-02-16/17 3 Lukas Seiffert
Nip Gulden Land
Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
2 Agnieszka Leszczyńska
Gandi Frambos
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Beata Przystawska
Karioke Aklatan
1 Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
Magdalena Śliwerska
Tigra Forest Land Chilabo
Milena Dławichowska
Aksel
0 Klaudia Pudlarz
Dance With Me Dajavera
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
Aga Żabińska
AKILine M'Sigma
Kalisz 2013-01-05/06 3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Varvara Bolshakova
Maeglin Extreme
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
1 Beata Przystawska
Karioke Naklatan
Agnieszka Oziemska
Gia Carangi Preeminent Line
Magdalena Gmitrzak
Right Start To A Day Myriad
0 Monika Krella
Chica Golden Jasmine
Magdalena Stodułko
Progress Red Team Tempo
Agnieszka Sprada
Bijou Dans La Couronne Bella’S Liberi

2012

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Zawody obedience Bydgoszcz 2012 2012-11-24/25 Puchar Polski obedience 2012 3 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Janina Zawadzka
Czereśnia z Maciachowego Pola
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
Monika Palińska
Kofi
1 Hanna Dobrzyńska
Atika Wyspa Hovawartów
Magdalena Gmitrzak
Myriad Right Star To a Day
0 Monika Krella
Easter Blue Sky Narnia Baltica
Magdalena Śliwerska
R'Tigra Land Chilabo
Alicja Matejuk
Silver Topolino-Tim vom Rieskrater
Mistrzostwa Polski obedience 2012 2012-11-24/25 Mistrzostwa Polski 3 Agnieszka Żabińska
Myszka
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
2 Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
Jana Dąbrowska
Sawa Alchera
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
1 Alan Sadlik
AKI Line M’Never
Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Magdalena Glet
Cytryna z Maciachowego Pola
0 Marta Wieczorek
Rozbrykana Panna z Mokrą Głową True Story
Renata Janicka
Nija
Justyna Proniewicz
ARKA z Říše Fantazie
Warszawa (3) 2012-09-22 Puchar Polski obedience 2012 3 Agnieszka Żabińska
Myszka
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Monika Pączkowska
Efrem z Kostrowego Grodu
2 Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
1 Iwona Dawidowicz
Lula Red Team Tempo
Tomasz Nowakowski
Acolada Capella Vis Comica
Hanna Dobrzyńska
Atika Wyspa Hovawartów
Wrocław (2) 2012-09-02 Puchar Polski obedience 2012
CACIOB
3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Beata Banaszak
Wendy Ko-To-Ra
2 Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Beata Banaszak
Vinyl Viola Ko-To-Ra
Dorota Poklękowska
Yasmina Guapass
1 Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
Sławomir Zamiara
Hight Ashbury
Aleksandra Picheta
Tunga
0 Natalia Sakowska
Ginger Cookie Vangeldis
Marita Ajnbacher
Dikon
Roksana Nowak
Abigail Rewolucja
Wrocław 2012-09-01 Puchar Polski obedience 2012,CACIOB 3 Agnieszka Żabińska
Myszka
Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Beata Banaszak
Vinyl Viola Ko-To-Ra
Dorota Poklękowska
Yasmina Guapass
1 Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
Aleksandra Picheta
Tunga
Milena Dławichowska
Aksel
0 Natalia Sakowska
Ginger Cookie Vangeldis
Justyna Proniewicz
Arka z Říše Fantazie
Magdalena Stodułko
Toro
Sopot (2) 2012-08-12 Puchar Polski obedience 2012 3 Agnieszka Żabińska
Myszka
Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Beata Karpeta
Rakija Black z Kovarny
2 Dorota Poklękowska
Yasmina Guapass
Małgorzata Jędrzejczak
Bastdals Kari
1 Andrzej Łucjanek
Hiacynta Sortis
Kamila Piątek
Limon
Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
0 Andrzej Makowski
Cwana Bestia Balzbig
Tomasz Mijowski
Petra Janowicka Dolina
Sopot 2012-08-11 Puchar Polski obedience 2012 3 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
2 Monika Palińska
Kofi
Wiktoria Morawiec
Lothar Donum Cordis
Urszula Kaszubska
Lars Donum Cordis
1 Agnieszka Winiecka
Aura vom Haus Seiffert
Anna Gąsiorowska
Kaira Konrado
Andrzej Łucjanek
Hiacynta Sortis
0 Joanna Hewelt
Impish Dobby vom Bilstein
Wiesława Adamska
Deva
Beata Przystawska
Karioka Aklatan
Warszawa (2) 2012-07-29 Puchar Polski obedience 2012 3 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Anna Gmitrzak
Raja
1 Andrzej Łucjanek
Hiacynta Sortis
Kamila Buryn
Megi
Hanna Dobrzyńska
Atika Wyspa Hovawartów
0 Piotr Dzierzbicki
Dzielny Terry Smogorzewska Zagroda
Agnieszka Oziemska
Preeminent Line Gia Carangi
Magdalena Czajkowska
Rosa Team Let’s go
Zawody obedience Ryczywół 2012 2012-06-16 Puchar Polski obedience 2012 3 Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Beata Karpeta
Rakija Black z Kovarny
2 Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Klaudia Ostrowska
Dark Chatka Zielarki
Marta Górska
Kassandra Tasmańska Elitte
1 Aleksandra Picheta
Tunga
Urszula Kaszubska
Lars Donum Cordis
Anna Gąsiorowska
Kaira Konrado
0 Marek Woźnicki
OSHA Friend of Mine
Ewa Kiryk
Haker
Rafał Oganiaczyk
Cello Wolf Jar
Zawody obedience Rzeszów 2012 2012-06-10 Puchar Polski obedience 2012 3 Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Monika Palińska
Kofi
Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
1 Agata Klecka
Jumanji Terwipon Extraversion
Aleksandra Picheta
Tunga
Kamila Buryn
Megi
0 Aneta Migas
Hot vom Zabelstein
Aneta Migas
Gween Palomino Bonito
Monika Węgrocka
Lordsett Grace Kelly
Korytów 2012-04-28 Mistrzostwa Polski obedience border collie
Puchar Polski obedience 2012
3 Agnieszka Żabińska
Myszka
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Joanna Pawlik
Moly
Magdalena Darowska
Young Smart Worker Energizer
Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
1 Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
Tomasz Nowakowski
Maeglin Herin
0 Agnieszka Leszczyńska
Frambos Gandi
Anna Gmitrzak
Irhaberki Bubos Banka
Małgorzata Gajownik
Ajzi
Warszawa 2012-04-14/15 3 Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
2 Joanna Pawlik
Moly
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu – Ignis
Agnieszka Pierga
Omega Sądeckie Góry
1 Magdalena Łęczycka
Lola
Jana Dąbrowska
Sawa Alchera
Sylwia Szugzda
Ice Ismena Dzika Banda
0 Alan Sadlik
AKILine M'Never
Agnieszka Szczepańska
Medina Królewska Kraina
Magda Gmitrzak
Juicy Myriad Right Start To A Day
Zawody obedience Szczecin 2012 2012-03-31

Fci h25px.png Kwalifikacje do MŚ obedience
Kwalifikacje do MŚ obedience FMBB
Kwalifikacje do CMBF obedience
Zkwp h25px.png Puchar Polski

3 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’n'Roll Black Energizer
2 Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Katarzyna Futro
Jago od Aleksandry
Jagna Nowotarska
Kelt Donum Cordis
1 Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Marta Górska
Lusion Meres of Twilight
Magdalena Łęczycka
Lola
0 Krzysztof Pietruszewicz
Impet klan Prajzendanca
Ireneusz Podugorni
Atos Gemar
Marta Urbańska
Bjork Liquido
Zawody obedience Kalisz 2012 2012-01-14/15 Puchar Polski 3 Beata Banaszak
Wendy Ko-to-ra
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’n'Roll Black Energizer
Agnieszka Żabińska
Myszka
2 Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Julia Słonina
Aramis z Łódzkiej Zagrody
1 Kamila Piątek
Limon
Beata Banaszak
Vinyl Viola Ko-to-ra
Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
0 Jolanta Zalewska
Bertik Nieder Bohemia
Natalia Maros
Dhoro
Cezary Parczyński
Diuna Jankrys

2011

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Mistrzostwa Polski 2011-10-30

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski

3 Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Beata Banaszak
Wendy Ko-To-Ra
2 Aleksandra Cisłak
El’Donia Vera Alpen Angel
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
1 Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
Lukas Seiffert
Nip Gulden Land
Jolanta Borowska-Daab
Nuka Mavic
Wrocław (2) 2011-10-29 3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
Maria Kowalska
Orchidea Orange Eudaimon
2 Aleksandra Cisłak
El”Donia Vera Alpen Angel
Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
1 Lukas Seiffert
Nip Gulden Land
Norbert Czapla
Lejla Sfora Z Krasnego Boru
Beata Ostojska
Baxi Blue Od Dupiku
0 Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Kamila Burek
Aurynn Doc Bar Domikar
Krzysztof Wojtunik
Czort Dynamic Quest
Budy Michałowskie 2011-10-22/23 3 Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Anna Sarzyńska
Birma
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
2 Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
Alesja Mirosznikow
Jaszka
1 Agnieszka Boczula
Rob
Joanna Pawlik
Moly
Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
0 Renata Śwircz
Ferrari Monza Spider Z Wiedźmińskiej Stajni
Mourine Mbazuigwe-Gil
Whisky
Jolanta Konieczko
Wendy Double Vision
Drzonków 2011-10-15

Klubbelga h25px.png Mistrzostwa Polski obedience owczarków belgijskich

3 Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
1 Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Jagna Nowotarska
Kelt Donum Cordis
Kamila Piątek
Limon
0 Marta Górska
Lusion Meres Of Twilight
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Sebastian Karpeta
Lucyfire Donum Cordis
Zielona Góra 2011-09-18 1 Nina Rojek
Aurora Australis Hadron
Nina Rojek
Anuket Black & White Story
0 Radochna Iłłakowicz
Never Never Land Unique Irish Guinness
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Beata Ostojska
Baxi Blue Od Dupiku
Szczecin 2011-09-03 2 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
1 Marta Górska
Kassandra Tasmańska Elitte
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Marlena Jaworska
Kokos
0 Marta Górska
Lusion Meres Of Twilight
Kamila Piątek
Limon
Anna Gąsiorowska
Kaira Konrado
Sopot 2011-08-14 3 Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
1 Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
Jagna Nowotarska
Kelt Donum Cordis
Marcin Żebrowski
Borys
0 Kamila Piątek
Limon
Luiza Pyrkowska
Jewett Z Wiedźmińskiej Stajni
Maja Ołowska
Kenzo Wilczy Klan
Jaktorów 2011-08-06 3 Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
2 Radosław Świsłocki
Fado
Agnieszka Kowalczyk
Karen
Alesja Mirosznikow
Jasza
1 Joanna Pawlik
Moly
Aleksandra Ostrowska
Hattori Siestrzeński Las
Agnieszka Boczula
Rob
0 Magdalena Bartoszewska
Celebrytka Lan’S Dogs Lakonga
Janina Dąbrowska
Sawa Alchera
Przemysław Lato
Gruba
Łódź 2011-06-25 0 Magdalena Żmijewska-Bartoszewska
Celebrytka Ian’S Dogs Lakonga
Joanna Pawlik
Moly
Robert Olesiński
Flik Z Rodu Tytana
Wrocław 2011-06-18 3 Anna Sarzyńska
Birma
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
2 Agnieszka Kowalczyk
Karen
Aleksandra Cisłak
El Donia Vera Alpen Angel
1 Nina Rojek
Anuket Black & White Story
0 Magdalena Glet
Cytryna Z Maciachowego Pola
Monika Przymusińska
Miyoshi Donum Cordis
Łukasz Seiffert
Nip Gulden Land
Ryczywół 2011-06-04 3 Anna Sarzyńska
Birma
2 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Agnieszka Kowalczyk
Karen
Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
1 Małgorzata Jędrzejczak
Winddream Terviland
Marta Górska
Kassandra Tasmańska Elitte
Małgorzata Jędrzejczak
Bastdals Kari
0 Monika Owczarek
Wega De-Bes
Kamila Piątek
Limon
Tomasz Wolak
Dżoka
Rzeszów 2011-04-17 3 Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Radosław Świsłocki
Fado
Alesja Mirosznikow
Jaszka
1 Elżbieta Hader
Igor Izotop Z Lawiny
Agnieszka Kowalczyk
Karen
Kamila Buryn
Megi
0 Patrycja Kowalczyk
Billy Jean Dynamic Quest
Robert Wieczorek
Black Magic Enormous
Magdalena Glet
Cytryna Z Maciachowego Pola
Kalisz 2011-01-08/09 3 Joanna Hewelt
Lord Ludwig Von Erikson
Anna Sarzyńska
Birma
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
2 Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
1 Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
Julia Słonina
Aramis Z Łódzkiej Zagrody
Monika Palińska
Kofi
0 Łukasz Stefanowski
Bax Z Kóskowej Zagrody
Cezary Parczyński
Diuna Jankrys
Lidia Garłowska
Bora Jankrys

2010

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Łódź 2010-10-09/10 CACIOB 3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvettore
Anna Sarzyńska
Birma
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
Radosław Świsłocki
Fado
1 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
0 Anna Bilska
Eco-Aki Gulden Land
Marcin Żebrowski
Borys
Magdalena Glet
Cytryna Z Maciachowego Pola
Mistrzostwa Polski 2010-09-04

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski obedience

3 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Danuta Woźniak
Nikita Enigma Gold De Luks
2 Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
1 Agnieszka Pierga
Omega Sądeckie Góry
Magdalena Darowska
Young Smart Worker Energizer
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Wrocław 2010-08-21 3 Danuta Woźniak
Nikita Enigma Gold De Luks
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
1 Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
Aleksandra Cisłak
El’Donia Vera Alpen Angel
Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
0 Katarzyna Kornak
Ness Tea White Princess Las Kornas
Maciej Stanke
Fayenne vom Pfarrhof
Tomasz Rolski
Utz von Erikson
Sopot 2010-08-15 3 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
Beata Schadach
Bona
Ilona Bollin
Vikoria Port Erin
1 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Kamila Celmer
Greg Zorba
0 Wiktoria Morawiec
Lothar Donum Cordis
Małgorzata Jędrzejczak
Bastdals Kari
Agnieszka Walicka
Neptun
Warszawa 2010-07-17/18 3 Anna Sarzyńska
Birma
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Radosław Świsłocki
Fado
Beata Schadach
Bona
Alesja Mirosznikow
Jaszka
1 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Aleksandra Ostrowska
Hattori Siestrzeński Las
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
0 Alan Sadlik
Szagi
Norbert Misiewicz
Lee Loo Poezja Ruchu
Agnieszka Walicka
Neptun
Ryczywół 2010-05-30 2 Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
1 Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Alesja Mirosznikow
Jaszka
Dorota Stawicka
Arsa Wolf Jar
0 Katarzyna Futro
Jago Od Aleksandry
Olga Nylec
Lebro Ultima Ratio
Elżbieta Wojtko
Adane Jantarowa Wataha
Rzeszów 2010-05-15 3 Agnieszka Boczula
Frambos Baracuda
Anna Sarzyńska
Birma
Viera Fedorova
Brutus Somnus
2 Radosław Świsłocki
Fado
Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
1 Agnieszka Żabińska
Nnl Milky Way
Joanna Pawlik
Forest
Alesja Mirosznikow
Jaszka
0 Sławomir Małyska
Kartagina Keris Tromelin
Agnieszka Walicka
Neptun
Jolanta Borowska – Daab
Nuka Mavic
Będzin 2010-04-10 1 Joanna Pawlik
Forest
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Alesja Mirosznikow
Jaszka
2 Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'Roll Black Energizer
Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco

2009

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Sopot (2) 2009-12-12 2 Aleksandra Brzozowska
Wild Rock'n’Roll Black Energizer
Majka Litwinowicz
Dogger Kudłate Serce
Beata Schadach
Bona
1 Dorota Łukowicz
Roki
0 Małgorzata Jędrzejczak
Windream Terviland
Beata Zdrowowicz
Itske
Hanna Brochocka
Dakota Frambos
Lublin 2009-09-27 3 Anna Sarzyńska
Birma
Tomasz Sobór
Dino
2 Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
1 Radosław Świsłocki
Fado
Alesja Mirosznikow
Jaszka
Krystyna Bajorek
Milka Złotolandia
0 Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Sławomir Małyska
Kartagina Keris Tromelin
Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
Zielona Góra 2009-09-20 0 Marta Górska
Kassandra Tasmańska Elita
Małgorzata Jędrzejczak
Winddream Terviland
Kamila Celmer
Greg Zorba
Łódź 2009-09-19 3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
Tomasz Sobór
Dino
Anna Sarzyńska
Birma
2 Agnieszka Boczula
Frambos Baracuda
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
1 Radosław Świsłocki
Fado
Edyta Michalak
Artemis Du Domaine Jarette
Magdalena Czajkowska
Aki Alamo Z Koszanowa
0 Alesja Mirosznikow
Jaszka
Agnieszka Żabińska
Never Never Land Milky Way
Monika Pączkowska
Efrem Z Kastrowego Grodu
Mistrzostwa Polski 2009-08-16

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski

3 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
2 Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco
Katarzyna Wojtanowska
Whoopee Wood Nymph Black Energizer
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis Owczarek Belgijski Groenendael
1 Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
Magdalena Darowska
Young Smart Worker Energizer
Dorota Komosińska
Atos Ba-Wi-Ga
Warszawa (4) 2009-08-15 0 Magdalena Tomasikiewicz
Devil Rewir-Konin
Joanna Misiewicz
Borgia Patland Ii
Alesja Mirosznikow
Jaszka
Wrocław 2009-08-08 3 Danuta Motowidlo
Birma Bonny Dux
Tomasz Sobór
Dino
Danuta Wodniak
Nikita Enigma Gold De Luks Owczarek Belgijski Malinois
2 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
0 Tomasz Sobór
Gladiator van de Duvetorre
Ewa Magaj
Poezja Golden Gaj
Aleksandra Cisłak
El Donia Vera Alpen Angel
Sopot 2009-08-08 3 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
2 Agnieszka Boczula
Frambos Baracuda
Beata Schadach
Bona
Magdalena Messa
Kaj Donum Cordis
1 Dorota Komosińska
Atos Ba-Wi-Ga
Radosław Świsłocki
Fado
Ilona Bollin
Viktoria Port Erin
0 Andrzej Morawiec
Nord Druga Era
Joanna Pawlik
Forest
Klaudia Ostrowska
Dark Chatka Zielarki
Kraków 2009-06-28 3 Anna Sarzyńska
Birma
E. Koubkov
Liz Bohemia Alke
2 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
1 Paweł Dudek
Aristo Prima
K. Bajorek
Milka Złotolandia
D. Cisowska
Coca Amon Hen
0 Agnieszka Pierga
Omega Sądeckie Góry
P. Brochocki
Cyma Frambos
A. Kowalczyk
Karen
Warszawa (3) 2009-06-20 3 Anna Sarzyńska
Birma
Tomasz Sobór
Dino
2 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
1 Radosław Świsłocki
Fado
Dorota Komosińska
Atos Ba-Wi-Ga
Paulina Rusiłowicz
Ajakos Czarny Książe
0 Agnieszka Pierga
Omega Sądeckie Góry
Magdalena Łabieniec
Avalanche Du Dragon D’Eau
Sławomir Małyska
Kartagina Keris Tromelin
Rzeszów 2009-06-13/14 3 Tomasz Sobór
Dino
2 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
Barbara Spasowska
Figa
1 Elżbieta Hader
Igor Izotop Z Lawiny
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
Agnieszka Boczula
Frambos Barracuda
0 Iryna Kuchko
Paracortus Aussie Ambassador
Monika Chmiała
Klara
Małgorzata Suwała
Perła Ragonia
Warszawa (2) 2009-05-01 3 Anna Sarzyńska
Birma
Beata Przymusińska
Rakija Black Z Kovarny
Tomasz Sobór
Dino
2 Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
1 Agnieszka Boczula
Frambos Baracuda
Urszula Świetlicka-Rusiłowicz
Moya
Radosław Świsłocki
Fado
0 Małgorzata Goleman
Pretty Traho
Anna Gmitrzak
Raja
Monika Chmiała
Klara
Warszawa 2009-04-04 3 Tomasz Sobór
Dino
2 Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
Beata Schadach
Bona
1 Paweł Dudek
Aristo Prima
Aleksandra Brzozowska
Wild Rock’N'roll Black Energizer
Ilona Bollin
Vikoria Port Erin
0 Monika Pączkowska
Efrem Z Kostrowego Grodu
Izabela Budzyńska
Dina Melodia Szczurołapa
Magdalena Łabieniec
Avalanche Du Dragon D’Eau

2008

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Płock 2008-10-18 3 Tomasz Sobór
Dino
2 Anna Sarzyńska
Birma
1 Tomek Jakubowski
Gutek
Paweł Kłosowski
Nero
Ilona Bollin
Vikoria Port Erin
0 Magdalena Darowska
Young Smart Worker Energizer
M. Tokarczyk
Omega Sądeckie Góry
Ewelina Citko
Jay
Mistrzostwa Polski 2008-09-22

Zkwp h25px.png Mistrzostwa Polski

3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
Maria Kowalska
Orchidea Orange Eudaimon
2 Paulina Panuś
Max Robinson Park
Anna Jasińska
Gulden Z Dobrego Towarzystwa
W. Zaremba
Vari V.D. Holzheimer Linde
1 Małgorzata Bartoszewska
Viator Optima Fide
W. Puzyna
Twidi Geslander
Jadwiga Wiatr
Denar Ew-Bor
0 Magdalena Czajkowska
Aki Alamo Z Koszanowa
M. Tokarczyk
Jero Jipo-Mesuka
J. Rydz
Ciapa
Zielona Góra 2008-09-21 0 Henryka Miśkiewicz
Cwil Zloty Staw
Norbert Czapla
Leila Sfora Z Krasnego Boru
Łódź 2008-09-20

Klubbelga h25px.png Mistrzostwa Polski owczarków belgijskich
Mistrzostwa Polski owczarków francuskich

3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
Tomasz Sobór
Dino
2 Anna Sarzyńska
Birma
Maria Kowalska
Orchidea Orange Eudaimon
Marta Wasilewska
Ashley Madecki
1 R. Świłocki
Fado
Magdalena Łęczycka
Kaj Domus Cordis
Tomek Jakubowski
Gutek
0 A. Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
I. Bolin
Viktoria Port Erin
D. Łukowicz
Roki
Kraków 2008-09-07 2 Barbara Spasowska
Figa
1 Magdalena Łęczycka
Kaj Donum Cordis
Barbara Ptaszyńska
Franciszka Z Grodu Hrabiego Malmesbury
Jadwiga Wiatr
Denar Ew-Bor
0 Dorota Łukowicz
Roki
Agnieszka Pache
Hulaj Dusza Srebrzysty Smrek
Jacek Lewkowicz
Pax Progresja
Sopot 2008-08-10 2 Anna Sarzyńska
Birma
Anna Jasińska
Gulden Z Dobrego Towarzystwa
1 Tomek Jakubowski
Gutek
Iwona Dawidowicz
Ngauruhoe Bohemia Alke
Joanna Hewelt
Lord Ludwig von Erikson
0 Magdalena Czajkowska
Aki Alamo Z Koszanowa
Dorota Komosińska
Atos Ba-Wi-Ga
Ilona Bollin
Vikoria Port Erin
Warszawa (2) 2008-07-19 3 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
2 Maria Kowalska
Orcheidea Orange Eudaimon
Anna Sarzyńska
Birma
Anna Jasińska
Gulden Z Dobrego Towarzystwa
1 I. Dawidowicz
Ngauruhoe Bohemia Alke
R. Swisłocki
Fado
U. Świetlicka-Rusiłowicz
Moya
0 Magdalena Czajkowska
Aki Alamo Z Koszanowa
Anna Gmitrzak
Raja
M. Mikołajczuk
Toffi
Wrocław 2008-06-14 2 A.Sarzyńska
Birma
Maria Kowalska
Orchidea Orange Eudimon
1 I. Dawidowicz
Ngauruhoe Bohemia Alke
M. Zając
Devis Boy Vaksam
Tomek Jakubowski
Gutek
0 D. Ociepka
Kora
M. Litwa
Seawild’S Taste Of Trouble
M. Pieniak
Absolute Beginner Bc Vangeldis
Warszawa 2008-05-11 2 A.Sarzyńska
Birma
Paulina Panuś
Max Robinson Park
1 K.Wojtanowska
Whoopee Wood Nymh Black Energizer
Tomek Jakubowski
Gutek
I.Dawidowicz
Ngauruhoe Bohemia Alke
0 D.Komosińska
Atos Ba-Wi-Ga
M.Czajkowska
Aki Alamo
Justyna Włodarczyk
Uma

2007

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Zielona Góra 2007-09-16 0 Paweł Pawlak
Dragon Z Grodu Nad Mleczną
Jagna Nowotarska
Kelt Donum Cordis
Ewa Magaj
Poezja Golden Gaj

2006

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Zielona góra 2006-09-17 1 Bogusława Świerczyńska
Margerita Amicus Nobus
0 Agata Wozniak
Shagala Szara Strefa
Justyna Brzostowska
Urila Linabero
Mikołaj Wojtaszewski
Smoluś
Rzeszów 2006-08-19 2 D. Motowidło
Birma Bonny Dux
K. Gondek
Paradoks Errata Terwipon
M. Kędziorek
Top Oy'A
1 A. Syc
Nesca Z Grodu Hrabiego Malmesbury
Tomasz Michalczewski
Noris Z Leśnego Potoku
Elżbieta Hader
Igor Izotop Z Lawiny
0 M. Ziółkowska
Leck Bohemia Alke
A. Syc
Nesca Z Grodu Hrabiego Malmesbury
Iryna Kuchko
Paracortus Fci Aussie'S Ambasador
Augustów 2006-07-02 2 Anna Kuchlewska
Nazar
1 Maryla Jastrzębska
Bella Gronwipon
Ewa Andrzejewska
Gratka Dobre Fluidy
Agnieszka Żabińska
Figa
0 Deimante Vaitauskaite
Dora
Hanna Krawczyk-Sullivan
Conan Z Atutowej
Daiva Rimaityte
Harmonia Eden Severu
Kraków (2) 2006-06-25 2 Barbara Pawlik
Vux Z Beroliny
Adam Pasterczyk
Haker
Małgorzata Kędziorek
Top Oy’A
1 Marta Wasilewska
Ashley Madecki
Magdalena Darowska
Traper
Barbara Spasowska
Figa
0 Małgorzata Kędziorek
Miriad Y’All Better Hurry
Bogumiła Krajewska
Destiny Of Irresistible Black
Agata Leśniak
Wish Me Luck Gang-Staff
Kraków 2006-06-25 2 Danuta Woźniak
Nikita Enigma Gold De Luks
Katarzyna Gondek
Paradoks Errata Terwipon
Danuta Motowidło
Birma Bonny Dux
1 Marta Zając
Devis Boy Vaksam
Marta Wasilewska
Ashley Madecki
Anna Czarnek
Jambo Irwit
0 Sara Świerkosz
Figa
Barbara Spasowska
Figa
Beata Banaszak
Vinyl Viola Ko-To-Ra
Gdańsk 2006-02-18 1 Maja Litwinowicz
Dogger Kudłate Serce
Mirosław Świtek
Coca Brikasta

Kira
0
Kira
Alicja Matejuk
Kubuś

Tula

2005

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Poznań (2) 2005-11-06 2 Agnieszka Boczula
Igor’S Excellent Erti Duke Od Agility
Elżbieta Baranowska
F’Derick Vision Sixty Six
Przemysław Tworek
Kendo Satysfakcja
1 Beata Przymusińska
Rakija Black Z Kovarny
Tomasz Michalczewski
Noris Z Lesnego Potoku
Danuta Motowidło
Birma Bonny Dux
Poznań 2005-11-05 1 Beata Przymusińska
Rakija Black Z Kovarny
Katarzyna Gondek
Paradoks Errata Terwipon
Gabriela Drwięga
Kosma Terierkowo
0 Elżbieta Wojtko
Aster
Kinga Dolska
Power Enigma Gold De Luks
Agnieszka Lewandwoska
Phara Kłusująca Sfora
Zielona Góra 2005-09-11 2 Przemysław Tworek
Kendo Satysfakcja
Elżbieta Baranowska
F’Derick Vision Sixty Six
1 Danuta Motowidło
Birma Bonny Dux
Beata Przymusińska
Rakija Black Z Kovarny
Danuta Woźniak
Nikita Gold De Luks
0 Danuta Motowidło
Birma Bonny Dux
Iwona Szuszkiewicz
Phalco Du Chemin Des Sorcieres
Bogusława Świerczyńska
Dessi Z Lesicy
Rzeszów 2005-08-20 1 Danuta Woźniak
Nikita Enigma Gold De Lux
Jacek Lewkowicz
Jumbo Irwit
Jarosław Hofman
Uncja Tutor Gratus
0 Magdalena Darowska
Traper
Janusz Staszewski
Anabella Dorsetshire
Anna Filiks
Parys Z Kojca Coli
Warszawa 09-10.07.2005
Krosno 2005-05-16 1 Paulina Panus
Max Robinson Park
Barbara Pawlik
Vux Z Beroliny
Malgorzata Kedziorek
Top O’Ya
0 Ireneusz Czerniejewski
Kanto Taxa
Malgorzata Kedziorek
Top O’Ya
Anna Czarnek
Jumbo Irwit

2004

Turniej Data Cykl Klasa 1.png 2.png 3.png
Poznań 2004-11-07 1 Agnieszka Boczula
Igor’S Excellent Erti Duke Of Agility
Elżbieta Baranowska
F’Derick Vision Sixt Six
Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco
0 Agnieszka Boczula
Igor’S Excellent Erti Duke Of Agility
Tomasz Michalczewski
Noris Z Leśnego Potoku
Katarzyna Gondek
Paradoks Errata Terwipon
Błażejewko 2004-04-17 1 Maria Kowalska
Biskaya van de Duvetorre
Tomasz Sobór
Dino
Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco
0 Barbara Futyma
Heidi Hazine Z Diabeli
Urszula Charytonik
Sentikki Amaretto Choco
Anita Pawłowska
Agawa Z Warkocza Bereniki