Projekt:Prawa autorskie

Z Dogsportpedia - Wiki sportów kynologicznych
Skocz do: nawigacja, szukaj

Twój wkład w Dogsportpedię

MediaWiki:Copyrightwarning:

Wkład na Dogsportpedia - Wiki sportów kynologicznych jest udostępniany na licencji $2 (szczegóły w $1). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych.

PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Skrócony sens licencji

Licencja opisana tutaj stosowana jest do artykułów Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska - Przystępne podsumowanie. Materiały takie jak zdjęcia czy grafiki mają zdefiniowaną licencję indywidualnie.

Pełna treść licencji

Pełną treść stosowanej na Dogsportpedii licencji znajduje się tutaj: Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska. Licencja ta stosuje się tylko do tekstu na Dogsportpedii tj. kodu i treści artykułów.

Liquipedia

Spora część rozwiązań od strony kodu została zaczerpnięta z Liquipedii - wiki poświęconej profesjonalnemu progamingowi. Szablony i strony będące przetworzonym kodem zaczerpniętym z tego źródła można znaleźć w kategorii Kategoria:Kod z Liquipedii. Liquipedia udostępnia tekst i kod na tej samej licencji do Dogsportpedia - CC-BY-SA.